Ogłoszenia 08.09.2019

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8 września 2019

• Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św. odbędzie się w piątek 13.09 o godz. 19.00 w kościele.

• Zapraszamy młodzież od 6 klasy szkoły podstawowej i starszą na spotkanie oazowe w najbliższy piątek 13 września o godzinie 19:00.
  • W sobotę 14.09 Święto Podwyższenia Krzyża Pańskiego.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 15.09 o godz. 19.00 w sali w dolnym kościele. Kolejny cykl rozpocznie się na wiosnę.
  • Młodzież z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, czyli szkół technicznych, licealnych, zawodowych, zapraszamy na spotkanie rozpoczynające przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania w przyszłą Niedzielę 15 września po Mszy Świętej o godzinie 18:00. Zapraszamy również młodzież starszą i osoby pełnoletnie które jeszcze nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania i nie uczestniczą w toczącym się obecnie przygotowaniu.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci przeżywających w tym roku pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek 16 września o godzinie 19:00.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Krystian Ciok, kawaler z parafii M. B. Częstochowskiej w Zielonce i Magdalena Przysowa, panna z parafii tut. Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach stojących między nimi, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej