Ogłoszenia 20.10.2019

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
20 października 2019

• Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa we wspólnej modlitwie w kościele, a także do odmawiania różańca w rodzinie.
  • Spotkanie dla kandydatów przygotowujący się od roku do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 03 listopada po Mszy Świętej o godzinie 18:00.
  • Można już zamawiać msze św. na rok 2020, a także uzgadniać terminy ślubów na przyszły rok i lata następne.
  • Można już zamawiać wypominki za zmarłych.
  • Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w listopadzie oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi, w piątek 25 października o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  • W następną niedzielę 27 października będzie można nabyć audiobooki katolickie i edukacyjne dla dzieci i dorosłych.
  • Spotkanie dla ministrantów i lektorów w najbliższy wtorek 22 października o godzinie 19:00
  • W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Władysława Pytkowska i Aniela Terlecka.