OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 sierpnia 2020

• Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka we wrześniu, oraz chrzestnych jeśli pochodzą z naszej parafii, w piątek 28.08 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  • Za tydzień na mszy świętej o godzinie 10.30, oficjalnie pożegnamy księdza Łukasza, który kończy okres czteroletniej posługi duszpasterskiej w naszej parafii.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Piotr Lipka, kawaler z par. tut. i Dominika Zadrożna, panna z parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie
    Tomasz Remboch, kawaler i Michalina Olszewska, panna, oboje z par. tut.
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Ksiądz Mieczysław Stefaniuk zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, w dn. 25.08. Wyjazd sprzed kaplicy sióstr Dominikanek przy ul. Sienkiewicza. Koszt 50 zł.. Zapisy u sióstr.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.