OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 sierpnia 2020

• Dziś żegnamy ks. Łukasza i dziękujemy za cztery lata posługi w naszej parafii oraz radości z pracy duszpasterskiej w parafii M.B. Częstochowskiej w Józefowie.
  • W środę 26.08 Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godzinie 7:00 i 18:00.
  • Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka we wrześniu oraz chrzestnych, jeśli pochodzą z naszej parafii, w piątek 28.08 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  • We wtorek 01.09 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się I-ej komunii św. o godzinie 19.00, a dla rodziców dzieci przygotowujących się do rocznicy I-ej komunii o godzinie 20.00.
  • Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek 01.09 o godzinie 8:00 rano.
  • W szkole po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego będzie możliwość zakupienia podręczników do religii.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Piotr Lipka, kawaler z par. tut. i Dominika Zadrożna, panna z parafii Św. Karola Boromeusza w Warszawie
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.