Procesja Bożego Ciała
Share on facebook
Share on twitter
Share on print

Rejony i ulice, którymi księża przejdą z Najświętszym Sakramentem w Uroczystość Bożego Ciała.

I ksiądz

Paderewskiego, Brzozowa, Wojska Polskiego, Tenisowa, Jarzębinowa, Malinowa, Poziomkowa, Olimpijska, Wojska Polskiego w kierunku Wyszyńskiego

II ksiądz

Osiedle na Wyszyńskiego 7 początek od głównej bramy, między blokami 21 i 18, między garażami a blokiem 17 do skrzyżowania przy blokach 2, 13 i 15, obok bloku 2 do skrzyżowania za blokiem 2 i w lewo do skrzyżowania bl.3 i 8, w prawo wzdłuż bloku 8 i na skrzyżowaniu w lewo do bloków 7, 5, 4 i bramą do Wojska Polskiego, Wyszyńskiego między blokami Kolejowymi, Paderewskiego, Focha, Legionów, Okrzei, Paderewskiego, 11 Listopada, Legionów, Brzozowa do kościoła

III ksiądz

Z kościoła Armii Krajowej, Legionów, Brzozy Brzeziny, Waryńskiego, Bankowa, Wilsona, Kresowa, Wojska Polskiego, Bankowa, Wrzosowa, Brzozy Brzeziny, Wojska Polskiego, Armii Krajowej do kościoła