Eucharystia online jest niebezpieczna dla życia duchowego i istoty Kościoła

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Zachęcam do zapoznania się z tekstem , w którym o.dr Konstantyn Morozow, OFMCap, przypomina trzy istotne elementy obecne w eucharystii i dlaczego Msza Święta online do Mszy Świętej w rzeczywistości, ma się jak sacharyna do cukru.
Eucharystia online jest niebezpieczna dla życia duchowego i istoty Kościoła

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Eucharystia online jest niebezpieczna dla życia duchowego i istoty Kościoła

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.