INTENCJE MSZY ŚW. 28/06/2020 – 05/07/2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 czerwca 2020

07:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Piotra i Magdaleny Ostrowskich w 11 r. ślubu i dla ich dzieci: Natalii, Aleksandry, Michała
09:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Jana i Krystyny Śmiałków w 50 r. ślubu i dla c. ich rodz.
10:30 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Jacka i Edyty w 10 r. ślubu i dla ich dzieci
12:00 – w int par.
18:00 + Władysława i Janinę Szczechurów

Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, poniedziałek, 29 czerwca 2020

07:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Pawła z okazji imienin
18:00 + Ireneusza Noskiewicza w 7 r. śm., rodzic. Noskiewiczów i Świnarskich oraz o łaskę zdrowia dla Marii Noskiewicz

wtorek, 30 czerwca 2020

07:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Romana w r. ur.
18:00 + Piotra i Kazimierza Kosińskich

środa, 1 lipca 2020

07:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Mariana Urbankowskiego z okazji imienin
18:00 – int. zb.

czwartek, 2 lipca 2020

07:00 + Henryka (15 r.), Helenę, Józefa, Stanisława, Eugeniusza, Mariana, Jadwigę Perkowskich
15:00 – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i w int. Ojczyzny
18:00 + Zofię Sieńkowską

piątek, 3 lipca 2020

07:00 + Franciszkę, Mariana Czaplickich, r. Kuźmińskich i Dediuków
18:00 + Sylwestra Puchalskiego 10 r. śm.

sobota, 4 lipca 2020

07:00 – wynagradzająca Sercu Maryii za grzechy nasze i całego świata
18:00 – w int. dziękczynnej z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Marcina i Katarzyny w 3 r. ślubu oraz dla Damiana i Eweliny w 2 r. ślubu.

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał