Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

W związku z odwołaniem zajęć szkolnych i obowiązkiem przebywania dzieci w domu, nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci zostaje odwołane.

Zachęcam do odprawienia tego nabożeństwa w domu w intencji błagalnej o zatrzymanie epidemii i o dar wiary i ufność w Bożą Opatrzność dla nas.

ks. Proboszcz

W linkach poniżej są propozycje rozważań do wykorzystania w domu.

Propozycja 1

Propozycja 2

Propozycja 3

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.