Ogłoszenia 01.09.2019

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
1 września 2019

• Dziś po Mszy św. zbiórka ofiar na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego jutro o godzinie 8:00 rano. Zapraszamy serdecznie nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz dzieci i młodzież.
  • W szkole po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego będzie możliwość zakupienia podręczników do religii. Ceny – na stronie internetowej naszej szkoły.
  • Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów w najbliższy wtorek 3 września na zbiórkę o godzinie 19:00.
  • W tym tygodniu przypada:
    a) Pierwszy czwartek miesiąca.
    – Msze św. o godz. 7.00, 15.00 i 18.00.
    – Adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy św. o godzinie 15.00 do Mszy św. wieczornej.

b) Pierwszy piątek miesiąca:
    – Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00.
    – Spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.00.
    – Wizyta u chorych od godz. 09.00.
  • Poświęcenie tornistrów i innych przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 8 września w czasie Mszy Św. o godzinie 10:30.
  • Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na nasze seminarium diecezjalne.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św. w piątek 13.09 o godz. 19.00 w kościele.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 15.09 o godz. 19.00 w sali w dolnym kościele. Kolejny cykl rozpocznie się na wiosnę.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej
  • W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb naszego parafianina śp. Teodora Pulita. Polećmy  jego duszę Bożemu miłosierdziu.