Ogłoszenia 02.02.2020

IV NIEDZIELA ZWYKŁA
2 lutego 2020

• W tym tygodniu przypada:
    • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7:00, 15:00 i 18:00. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15:00 do mszy św. wieczornej.
    • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7:00, 17:00 (dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I-ej Komunii. św.) i 18:00. Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 16:30. Wizyta u chorych od godz. 09:00.
  • Porządek wizyty duszpasterskiej:
    • Poniedziałek /03 lutego/ – ul. Wyszyńskiego 7/14 – 1. ksiądz, ul. Wyszyńskiego 7/17 – 2. ksiądz
    • Wtorek /04 lutego/ – ul. Wyszyńskiego 7/15 – 1. ksiądz, ul. Wyszyńskiego 7/10 – 2. ksiądz
    • Środa /05 lutego/ – plac Maratończyków – 1. ksiądz, rodziny z dodatkowego terminu – 2. ksiądz
    • Czwartek /06 lutego/ – ul. Wyszyńskiego 7/5 i Wyszyńskiego 7/22 – 1. ksiądz, ul. Sprinterska i ul. Poziomkowa – 2. ksiądz
    Wizytę rozpoczynamy o godz. 16:30, a w soboty od godz. 9:00. Na wizytę przygotowujemy: Pismo Święte, krzyż, płonące świece, wodę święconą oraz zeszyty z katechezy dzieci i młodzieży.
  • Za tydzień Koło Przyjaciół Radia Maryja z par. MB Częstochowskiej będzie zbierać ofiary na Radio Maryja.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.