Ogłoszenia 06.10.2019

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
6 października 2019

• Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do uczestnictwa we wspólnej modlitwie w kościele, a także do odmawiania różańca w rodzinie.
  • Można już zamawiać msze św. na rok 2020, a także uzgadniać terminy ślubów na przyszły rok i lata następne.
  • Wszystkie dziewczynki ze szkoły podstawowej, które chciałyby zostać bielankami, zapraszamy na spotkanie organizacyjne dziś po mszy św. o godz. 10:30, w dolnym kościele.
  • Spotkanie dla osób z Koła Żywego Różańca modlącego się za dzieci, dziś o godzinie 19:00.
  • Spotkanie  dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii Świętej, odbędzie się we wtorek 8 października o godzinie 19:00.
  • Spotkanie  dla  kandydatów przygotowujący się od roku do Sakramentu Bierzmowania, w przyszłą Niedzielę 13 października po Mszy Świętej o godzinie 18:00.
  • W związku z obchodami Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, ogłoszonego przez Papieża Franciszka, Siostry Dominikanki Misjonarki zapraszają do kaplicy przy ulicy Sienkiewicza 49 młodzież i wszystkich, którzy chcą pomodlić się w intencji młodzieży i Synodu Młodych, a także za misje i misjonarzy, na godzinną adorację dnia 12.10 o  godz 20:30, a dnia 13 października 2019 na “Misyjne Popołudnie z Misjonarkami”.
    W programie:
    o godz. 14:30 –  Msza Święta odprawiona przez byłego misjonarza z Rwandy, ze świadectwem misyjnym
    misyjny festyn rodzinny (poznanie świętych patronów misji, quiz misyjny,  gry i zabawy dla dzieci, film misyjny) – nie ma przewidzianego posiłku
    o godz. 18:00 – różaniec misyjny z siostrami
  • Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać wypominki za zmarłych.
  • Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczone są na Dom św. siostry Faustyny w Ostrówku.
  • Dzieci do 7 klasy szkoły podstawowej włącznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniej i najbardziej pomysłowo wykonany różaniec.  Motywem przewodnim w wykonaniu różańca są misje święte. Podpisane różańce oddajemy do 15 października.
  • Osoby dorosłe i młodzież, którzy chcieliby utworzyć chór parafialny prosimy o zgłaszanie się do pana Andrzeja, naszego organisty.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej