Ogłoszenia 16.02.2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VI NIEDZIELA ZWYKŁA
16 lutego 2020

  • Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św. odbędzie się we wtorek 25 lutego o godzinie 19:00 w dolnym kościele.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 23 lutego o godz. 19:00 w dolnym kościele.
  • Dziś zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką naszej diecezjalnej Caritas.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.