Ogłoszenia 17.11.2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17 listopada 2019

  • Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania dziś po Mszy św. wieczornej i za tydzień 24 listopada również po Mszy Świętej wieczornej.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie na szopkę Bożonarodzeniową. Wielkość maksymalna 05 na 0,5 m., technika dowolna. Szopki podpisane przez twórców należy przynieść do dnia 29 listopada. Prace zostaną wystawione w naszym kościele na wystawie od dnia 01.12 do 22.12.
  • Za tydzień przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  • Za tydzień Koło Przyjaciół Radia Maryja z par. MB Częstochowskiej będzie zbierać ofiary na Radio Maryja.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.