Ogłoszenia 17.11.2019

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17 listopada 2019

• Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania dziś po Mszy św. wieczornej i za tydzień 24 listopada również po Mszy Świętej wieczornej.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie na szopkę Bożonarodzeniową. Wielkość maksymalna 05 na 0,5 m., technika dowolna. Szopki podpisane przez twórców należy przynieść do dnia 29 listopada. Prace zostaną wystawione w naszym kościele na wystawie od dnia 01.12 do 22.12.
  • Za tydzień przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  • Za tydzień Koło Przyjaciół Radia Maryja z par. MB Częstochowskiej będzie zbierać ofiary na Radio Maryja.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.