Ogłoszenia 23.02.2020

VII NIEDZIELA ZWYKŁA
23 lutego 2020

• Dziś rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie o godz. 19.00 w sali na plebanii.
  • Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsze katechezy w najbliższy poniedziałek i czwartek o godz. 20.00 w kościele.
  • Zbiórka dla bielanek w sobotę 29 lutego o godz. 14:00 w salce na plebanii.
  • W tym tygodniu rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. o godz. 7:00, 9:00 16:30, 18:00 i 19:30. W tym dniu obowiązuje wszystkich dorosłych od 18 do 60 roku życia post ścisły oraz wszystkich od 14 r. życia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W środę zaczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Narodu. Jest to właściwy czas, aby podjąć wstrzemięźliwości od alkoholu, papierosów i innych używek. Można też składać i odnawiać przyrzeczenia trzeźwościowe.
  • Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:
    • Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16:00 dla dzieci oraz o godz. 17:00 i 19:00 dla dorosłych i młodzieży
    • Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17:30.
  • Rekolekcje parafialne rozpoczną się w drugą Niedzielę Wielkiego Postu (08 marca) i będą trwały do środy (11 marca) włącznie.
  • W zakrystii można zapisywać się na zaproszenie na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.