OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 maja 2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
10 maja 2020

• Nabożeństwa majowe odprawiane będą codziennie o godz. 17.30. Szczególna intencja, która nam towarzyszyć będzie to modlitwa o deszcz.
  • W sobotę przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary, które w tym trudnym dla nas wszystkich czasie składacie na potrzeby materialne naszej parafii.
  • Na internetowej stronie parafialnej można znaleźć odnośnik do petycji do premiera Mateusza Morawieckiego o zniesienie restrykcji wobec osób pragnących swobodnie uczestniczyć w nabożeństwach.
    Jest też drugi odnośnik: Apel do Kościoła i świata w obliczu poważnego kryzysu. Zachęcamy do zapoznania się z nim i dołączenia do sygnatariuszy tego apelu. Są wśród nich osoby duchowne, lekarze, naukowcy, prawnicy, przedstawiciele prasy.
  • W dalszym ciągu będziemy transmitować celebrację Mszy Świętej z naszego kościoła. W niedziele o godz. 12.00, w dni powszednie o 18.00.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.