OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 maja 2020

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
17 maja 2020

• Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Szczególna intencja, która nam towarzyszy to modlitwa o deszcz.
  • W poniedziałek przypada setna rocznica urodzin św. Jana Pawła.
  • Od poniedziałku do środy przypadają błagalne dni modlitw o urodzaje, tzw. dni krzyżowe. Msza wieczorna w tych dniach będzie sprawowana według formularza Mszy w okresie zasiewów.
  • W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która przypada w niedzielę 31 maja.
  • W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Paweł Rybacki, kawaler z par. tut. i Sylwia Kowalska,
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Z naszego kościoła transmitujemy celebrację Mszy Świętej, w niedziele o godz. 12.00, w dni powszednie o 18.00.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary, które w tym trudnym dla nas wszystkich czasie składacie na potrzeby materialne naszej parafii.