OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 maja 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
31 maja 2020

 • Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 • W tym tygodniu przypada:
  • pierwszy czwartek miesiąca. W tym miesiącu jest to Uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i w int. Ojczyzny oraz o godz.18.00.
  • pierwszy piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Sakrament pokuty rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30.
 • Spotkanie KŻR w tym miesiącu wyjątkowo we wtorek 02.06, po Mszy św. wieczornej.
 • Spotkanie dla narzeczonych, którzy uczestniczyli w przerwanym wiosennym kursie przedmałżeńskim, w przyszłą niedzielę 07.06 o godz. 19.00 w kościele.
 • Dziękuję za wszystkie ofiary, które w tym trudnym dla nas wszystkich czasie składacie na potrzeby materialne naszej parafii.
 • Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszy św. zbiórka do puszek ofiar na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.