OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31 maja 2020

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
31 maja 2020

• Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
  • W tym tygodniu przypada:
    • pierwszy czwartek miesiąca. W tym miesiącu jest to Uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i w int. Ojczyzny oraz o godz.18.00.
    • pierwszy piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 9.00. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Sakrament pokuty rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 16.30.
  • Spotkanie KŻR w tym miesiącu wyjątkowo we wtorek 02.06, po Mszy św. wieczornej.
  • Spotkanie dla narzeczonych, którzy uczestniczyli w przerwanym wiosennym kursie przedmałżeńskim, w przyszłą niedzielę 07.06 o godz. 19.00 w kościele.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary, które w tym trudnym dla nas wszystkich czasie składacie na potrzeby materialne naszej parafii.
  • Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po Mszy św. zbiórka do puszek ofiar na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.