OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III NIEDZIELA ZWYKŁA
22 stycznia 2023

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Spotkanie dla starszej grupy kandydatów do bierzmowania dzisiaj o 19:00 w dolnym kościele.
  2. Do środy 25.01 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.
  3. W czwartek 26.01 oraz 02.02 kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Koncert, który miał odbyć się dzisiaj w kościele Matki Bożej Częstochowskiej ze względów technicznych został przeniesiony do hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu przy ul. Łukasińskiego 1/3. Wejście na trybuny od strony ul. Słowackiego. Koncert rozpocznie się o godz. 19:20.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.