OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

 

  1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św., we wtorek 26.01. Z klasy III-ej a o godzinie 18.45, z klasy III-ej b o godzinie 19.30.

  2. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lutym oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi, w piątek 29.01 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.

  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.