OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31 stycznia 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. We wtorek 02.02 przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz.: 07.00, 09.00, 18.00 i 19.30. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu przypada:
  • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 – o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i w int. Ojczyzny i 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej.
  • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00 (dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I-ej komunii. św.). Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 16.30. Wizyta u chorych od godz. 09.00.
  • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby materialne naszej parafii. Składane na tacę, ofiary kolędowe, wpłacane na konto.
  2. Wszystkim zainteresowanym problemami zdrowotnymi w kontekście aktualnej sytuacji, a nie zadawalającymi się tylko jednym źródłem informacji, polecamy stronę internetową http://cioz-dobrostan.pl /cioz – Centrum informacji o zdrowiu/.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.