OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lutego 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Dziś przypadają imieniny bp. Romualda Kamińskiego, ordynariusza naszej diecezji. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. 
  2. Zbiórka dla kandydatów, ministrantów i lektorów w najbliższy wtorek 09.02 o godzinie 18.45. 
  3. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na chorych objętych opieką naszej diecezjalnej Caritas. 
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. 
  5. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Ignacy Jabłoński. 

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter