OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
26 czerwca 2022

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. W czwartek ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Nabożeństwa odprawiane są w dni powszednie po mszy św. wieczornej.
 2. W środę Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na konserwację bazyliki św. Piotra i na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 3. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17.00.
  Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.
 • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Msza św. w intencji KŻR modlącego się za dzieci o godz. 18.00.
 1. W czasie wakacji, kancelaria będzie czynna we wtorki i soboty od godziny 08.00 do 10.00.
 2. Spowiedź w czasie wakacji rano w dni powszednie będzie sprawowana piętnaście minut przed mszą św.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter