OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 czerwca 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie do środy o godz. 17.30.
 2. We wtorek Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na konserwację bazyliki św. Piotra i na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 3. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 i 18.00 w int. powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii i Ojczyzny. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej. Po mszy św. o godz. 18.00 nowenna w int. powołań za wstawiennictwem bł. Ignacego Kłopotowskiego
 • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17.00.

Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.

 • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
 1. W czasie wakacji, od 01.07 do 31.08 kancelaria będzie czynna we wtorki w soboty. Wyjątkowo w najbliższą sobotę kancelaria będzie czynna od 15.30 do 16.15.
 2. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
 • Patryk Kruczkowski, kawaler z par. tut. i Helena Pietrzak, panna z par. św. Wojciecha w Koninie
 • Maciej Sieńko, kawaler i Adrianna Lasyk, panna, oboje z par. tut.
 • Damian Żydaczka, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu i Agnieszka Wrzochal, panna z par. tut.

Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter