OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lipca 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. W czasie wakacji kancelaria jest czynna we wtorki oraz w soboty. W najbliższą sobotę z powodu ślubu kancelaria będzie czynna od 15.30 do 16.15.
  2. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Jakub Sochaj, kawaler z parafii tutejszej i Agnieszka Słonawska, panna z parafii Św. Wacława w Warszawie
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  4. Zachęcamy do podpisywania petycji
    (przy stoliku z prasą – petycja związana z budową parkingu przy cmentarzu; przy kaplicy MB – STOP LGBT)

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.