OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2020

1. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki w godzinach 8:00 – 10:00 i soboty od 16:00 do 17:30.

2. Zachęcamy do wzięcia udziału w XXIX pielgrzymce autokarowej Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 11 lipca br. Wyjazd z Pl. Św. Jana Pawła II o godzinie 6:20. Koszt przejazdu to 60 zł.
Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

3. Zapowiedzi przedślubne:
• Łukasz – Stanisław Tokarski, kawaler z parafii Św. Marka Ewangelisty w Warszawie i Sylwia Kalinowska, panna z parafii Św. Marka Ewangelisty w Warszawie – zapowiedź druga;
• Marcin – Ryszard Gul, kawaler z parafii Wniebowstąpienia N. M. P. w Warszawie i Urszula – Barbara Łuniewska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza;
Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących miedzy tymi osobami jest zobowiązany do poinformowania ks. proboszcza.

4. Zachęcamy do czytania tygodników: „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.