OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
9 lipca 2023

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek Mszy. Msze niedzielne są w soboty o 18.00 i w niedziele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.
 2. W czasie wakacji (do końca sierpnia) kancelaria jest czynna we wtorki od 8.00 do 10.00 i w środy od 16.00 do 17.30. W sprawach pilnych (np. związanych z pogrzebem) poza godzinami pracy kancelarii prosimy
  kontaktować się telefonicznie. Numer telefonu znajduje się na stronie internetowej.
 3. Spowiedź w czasie wakacji rano w dni powszednie odbywa się piętnaście minut przed Mszą.
 4. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
  Mariusz Mingielewicz, kawaler i Viktoriia Rozghanbiuk, panna, oboje z parafii tutejszej
  Marcin Ostrouch, kawaler z parafii tutejszej i Anna Pyda, panna z parafii Świętej Trójcy w Kobyłce
  Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 6. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka Helena Maliszewska.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter