OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XV NIEDZIELA ZWYKŁA
10 lipca 2022

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Jutro obchodzimy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  2. W sobotę dzieci z naszej parafii wyjeżdżają na rekolekcje do Kotliny Kłodzkiej. Uczestnicy przychodzą na Mszę o godz. 7.00. Wyjazd po Mszy. Rodziców prosimy o jak najszybsze przyniesienie deklaracji oraz uregulowanie kwestii finansowych.
  3. Błogosławienie pojazdów związane ze wspomnieniem św. Krzysztofa będzie miało miejsce w niedzielę za 2 tygodnie, 24 lipca, po każdej Mszy.
  4. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorki oraz w soboty od 8.00 do 10.00. W tym tygodniu tylko we wtorek.
  5. W czasie wakacji spowiedź rano w dni powszednie będzie sprawowana piętnaście minut przed Mszą św.
  6. Prosimy o podawanie intencji zamówionych Mszy z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.