OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lipca 2020

• W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna wyjątkowo w poniedziałek od 8:00 – 10:00 i o stałym terminie w sobotę w godz. 16:00 – 17:30.
  • W niedzielę 26 lipca po każdej Mszy św. będzie się odbywało błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  • Zapowiedzi przedślubne:
    • Marcin – Ryszard Gul, kawaler z parafii Wniebowstąpienia N. M. P. w Warszawie i Urszula – Barbara Łuniewska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź druga;
      Prosimy o modlitwę w intencji tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących miedzy tymi osobami jest zobowiązany do poinformowania ks. proboszcza.
  • Zachęcamy do czytania tygodników: „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.