OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 lipca 2020

• W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna jest czynna we wtorki od 8.00 do 10.00 i w soboty od 16.00 do 17.30.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    • Piotr Jackiewicz, kawaler z par. tut. i Joanna Kucharczyk, panna z parafii św. Antoniego Marii Zaccharii w Warszawie
    • Jarosław Tocicki, kawaler z par. św. Franciszka Z Asyżu we Franciszkowie i Natalia Fruś, panna z par. tut.
    • Mariusz Jaczewski, kawaler i Joanna Tkaczyk, panna, oboje z par. tut.
    • Konrad Pietruszewski, kawaler z par. Zesłania Ducha Św. w Ząbkach,. i Justyna Mucha, panna z par. tut.
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku są również książki ks. Prof. Chrostowskiego o Dekalogu i Ojcze nasz.