OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX
NIEDZIELA ZWYKŁA
20 sierpnia 2023

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka we wrześniu oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi, w piątek 27.08 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  2. We współpracy z Klubem Seniora w Zielonce zamierzamy uruchomić w naszej parafii filię klubu pod wezwaniem św. Symeona i św. Anny. Zainteresowanych seniorów zapraszamy na pierwsze spotkanie w piątek 01.09 o godz. 09.00 w dolnym kościele.
  3. Od 01 września można zamawiać intencje na styczeń.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  5. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Janusz Hojda.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter