OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
28 sierpnia 2022

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 w int. powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii i 18.00 za poległych i pomordowanych w czasie II wojny światowej. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej.
 • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00 (dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I-ej komunii. św.). Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 16.30. Wizyta u chorych od godz. 09.00.
  Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.
 • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
 • Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Msza św. w intencji KŻR modlącego się za dzieci o godz. 18.00. Po mszy spotkanie KŻR.
 1. W czwartek 01.09 msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8:00.
 2. W niedzielę 4 września 2022 roku w parafii pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Radzyminie odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Rodzin. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przygotowywały się do I-ej komunii św. we wtorek 06.09 o godzinie 19.00 w kościele.
 4. Za tydzień po mszy świętej zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 5. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
 • Damian Leończuk, kawaler z par. Zaśnięcia NMP Bielsku Podlaskim i Mariola Gołąb, panna z par. tut..
  Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 2. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Wiktoria Stefaniszyn.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.