4 października 2020

• Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele sprawowane są codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa we wspólnej modlitwie w kościele, a także do odmawiania różańca w rodzinie.
  • Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszamy do udziału w parafialnym konkursie plastycznym dotyczącym osoby Matki Bożej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  • Można już zamawiać msze św. na rok 2021. Można również uzgadniać terminy ślubów na przyszły rok i lata następne. Wypominki będzie można zamawiać od niedzieli 11.10.
  • Kurs przedmałżeński rozpocznie się w niedzielę 11.10 o godz. 19.00 w dolnym kościele. Kolejny kurs przewidywany jest na wiosnę.
  • Za tydzień po mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która udziela stypendiów naukowych dla dzieci i młodzieży.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są również książki ks. Prof. W. Chrostowskiego o uczynkach miłosiernych i katechezy do księgi Apokalipsy.