OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 listopada 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. Spotkanie dla młodszej grupy kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 19.00 w kościele.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św. we wtorek 09.11 o godzinie 19.00 w kościele.
 3. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży. W tym tygodniu katechezy będą głoszone we PONIEDZIAŁEK i CZWARTEK o godz. 20.00 w kościele.
  Kółka Różańcowe i Apostolat Maryi proszę o modlitewne wsparcie tych katechez.
 4. Od 5 do 12 lutego (ferie zimowe) organizujemy zimowisko w Krościenku nad Dunajcem dla bielanek, ministrantów i dzieci z koła misyjnego. Koszt wyjazdu to 1100 zł (możliwe dofinansowanie). Szczegóły i zapisy u ks. Mateusza.
  Osoby już zapisane prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł do 14 listopada.
 5. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla kościołów prześladowanych.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 7. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej Bartłomiej Kłosowski.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.