OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 kwietnia 2020

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. W związku z nowym rozporządzeniem, które ma obowiązywać od poniedziałku, w naszym kościele w Mszy Świętej będą mogły uczestniczyć aż 33 osoby. Msze święte w niedziele i w dni powszednie będą odprawiane zarówno w kościele jak i w kaplicy.

2. W dalszym ciągu będziemy transmitować celebrację Mszy Świętej z naszego kościoła. W niedziele o godz. 12.00, w dni powszednie o 18.00.

3. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godzinie 15.00 w kościele zostanie odprawione nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Transmisja w na parafialnym kanale w serwisie Youtube.

4. W piątek 24.04 przypada wspomnienie św. Jerzego męczennika. Jest to dzień naszego odpustu parafialnego. Msze święte o godz. 7.00 i 00 (transmisja). Po Mszy Świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do św. Jerzego męczennika.
W tym dniu za nawiedzenie kościoła i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga, można uzyskać odpust pod zwykłymi warunkami, czyli spowiedź sakramentalna, przyjęciu komunii św. i modlitwie w intencji Papieża, którą w kwietniu jest modlitwa w intencji
osób uzależnionych. W związku z tym kościół będzie otwarty rano do godz. 9.00, a po południu od godz. 17.00 do 19.30.
W tym dniu obchodzi swoje imieniny ks. Jerzy. Polecam go waszej pamięci i modlitwie.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć online.