Parafialna transmisja Mszy św. – aktualizacja 26.03

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

Zwracam się do was z prośbą. Youtube zweryfikował nasz kanał TV pozytywnie. Jednak nie możemy nadawać z urządzeń mobilnych /telefon itp./ Jeśli nie będziemy mieli 1000 /tysiąca / subskrypcji. Bardzo was proszę o zasubskrybowanie naszego kanału i nakłonienie do tego znajomych.

Może uda nam się już w niedziele transmitować msze św. z naszego kościoła.

Nasz kanał znajduje się pod tym linkiem – Kanał TV

ks. Arkadiusz Świątkiewicz

P.S. Kanał znów działa. Nie wiem jak długo. Dziś spróbujemy przeprowadzić pierwszą transmisję Mszy św. o godz. 18.00.

Jeśli wszystko będzie działało, to w dni powszednie transmisja będzie o godz. 18.00, a w niedziele o 12.00.

Godziny transmisji Triduum Paschalnego podam później.

ks. A.Ś.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.