Parafialna transmisja Mszy św. – aktualizacja 26.03

Zwracam się do was z prośbą. Youtube zweryfikował nasz kanał TV pozytywnie. Jednak nie możemy nadawać z urządzeń mobilnych /telefon itp./ Jeśli nie będziemy mieli 1000 /tysiąca / subskrypcji. Bardzo was proszę o zasubskrybowanie naszego kanału i nakłonienie do tego znajomych.

Może uda nam się już w niedziele transmitować msze św. z naszego kościoła.

Nasz kanał znajduje się pod tym linkiem – Kanał TV

ks. Arkadiusz Świątkiewicz

P.S. Kanał znów działa. Nie wiem jak długo. Dziś spróbujemy przeprowadzić pierwszą transmisję Mszy św. o godz. 18.00.

Jeśli wszystko będzie działało, to w dni powszednie transmisja będzie o godz. 18.00, a w niedziele o 12.00.

Godziny transmisji Triduum Paschalnego podam później.

ks. A.Ś.