Parafialna transmisja Mszy św. – aktualizacja 26.03

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

Zwracam się do was z prośbą. Youtube zweryfikował nasz kanał TV pozytywnie. Jednak nie możemy nadawać z urządzeń mobilnych /telefon itp./ Jeśli nie będziemy mieli 1000 /tysiąca / subskrypcji. Bardzo was proszę o zasubskrybowanie naszego kanału i nakłonienie do tego znajomych.

Może uda nam się już w niedziele transmitować msze św. z naszego kościoła.

Nasz kanał znajduje się pod tym linkiem – Kanał TV

ks. Arkadiusz Świątkiewicz

P.S. Kanał znów działa. Nie wiem jak długo. Dziś spróbujemy przeprowadzić pierwszą transmisję Mszy św. o godz. 18.00.

Jeśli wszystko będzie działało, to w dni powszednie transmisja będzie o godz. 18.00, a w niedziele o 12.00.

Godziny transmisji Triduum Paschalnego podam później.

ks. A.Ś.

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał