Pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

W związku z panującą sytuacją w Polsce zarówno pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej nie odbędą się w planowanych terminach.

Pierwsza Komunia Święta zostaje przeniesiona na 20 września 2020 roku, a rocznica pierwszej Komunii świętej na 27 września 2020.

Obydwie uroczystości będą na Mszy Świętej o godz. 10.30.

Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wrócimy do normalności i będziemy mogli spotkać się osobiście, by omówić szczegóły tych uroczystości.

Polecam was opiece MB Zwycięskiej.

ks. Arkadiusz Świątkiewicz
proboszcz

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał