Pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej

W związku z panującą sytuacją w Polsce zarówno pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej nie odbędą się w planowanych terminach.

Pierwsza Komunia Święta zostaje przeniesiona na 20 września 2020 roku, a rocznica pierwszej Komunii świętej na 27 września 2020.

Obydwie uroczystości będą na Mszy Świętej o godz. 10.30.

Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wrócimy do normalności i będziemy mogli spotkać się osobiście, by omówić szczegóły tych uroczystości.

Polecam was opiece MB Zwycięskiej.

ks. Arkadiusz Świątkiewicz
proboszcz