Pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

W związku z panującą sytuacją w Polsce zarówno pierwsza Komunia Święta i rocznica pierwszej Komunii świętej nie odbędą się w planowanych terminach.

Pierwsza Komunia Święta zostaje przeniesiona na 20 września 2020 roku, a rocznica pierwszej Komunii świętej na 27 września 2020.

Obydwie uroczystości będą na Mszy Świętej o godz. 10.30.

Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wrócimy do normalności i będziemy mogli spotkać się osobiście, by omówić szczegóły tych uroczystości.

Polecam was opiece MB Zwycięskiej.

ks. Arkadiusz Świątkiewicz
proboszcz

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.