Zlot Służby Liturgicznej – Tarchomin wrzesień 2022 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Wczoraj (11.09) na Zlocie Służby Liturgicznej w seminarium warszawsko-praskim na Tarchominie, wyróżniono najlepszych spośród bielanek oraz ministrantów. Z naszych bielanek wyróżnione zostały: Blanka Boguszewska i Kinga Zalewska, a z ministrantów: Filip Gnilka oraz Stanisław i Jan Habisiakowie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Zlot Służby Liturgicznej – Tarchomin wrzesień 2022 r.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print

Wczoraj (11.09) na Zlocie Służby Liturgicznej w seminarium warszawsko-praskim na Tarchominie, wyróżniono najlepszych spośród bielanek oraz ministrantów. Z naszych bielanek wyróżnione zostały: Blanka Boguszewska i Kinga Zalewska, a z ministrantów: Filip Gnilka oraz Stanisław i Jan Habisiakowie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter