Ogłoszenia 22.09.2019

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
22 września 2019
  • Wszystkich chłopców z klas: 2, 3, 4, chętnych do pełnienia służby przy ołtarzu pańskim jako ministranci, zapraszamy na zbiórkę w najbliższy wtorek 24 września o godzinie 17:30.

  • Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w październiku oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi, odbędzie się w piątek 27.09 o godzinie 19.00 w dolnym kościele.

  • Dla dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św. są do odbioru w zakrystii zeszyty z niedzielną Ewangelią.

  • Zapraszamy do konkursu parafialnego na miesiąc październik. Będzie on związany z Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym ogłoszonym przez Papieża Franciszka. Kto chce, może wykonać różaniec z dowolnego materiału, ale ma on zawierać motyw misyjny tzn. może być np. w kolorach misyjnych (zielony, czerwony, biały, niebieski i żółty), albo być wykonany z nasion czy roślin egzotycznych, albo…. każdy inny pomysł, który wam przyjdzie do głowy. Należy go podpisać wymieniając imię, nazwisko, klasę i przynieść do katechetów do 15 października. Najpiękniejsze, najbardziej pomysłowe prace zostaną nagrodzone. Z nich też będzie przygotowana wystawa w naszym kościele.

  • Dziś po Mszy św. będzie można wesprzeć finansowo seminarium misyjne, które powstaje w Nowosybirsku na Syberii.

  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.