Obecni kapłani to:

• Proboszcz – ks. Arkadiusz Świątkiewicz objął funkcję proboszcza naszej parafii dn. 3.06.2019. Przyszedł do nas po 7 latach sprawowania tej funkcji w parafii M. B. Jasnogórskiej w Królewcu k. Mińska Mazowieckiego.
  • Ks. Mateusz Sawiński – wikariusz, przyszedł do nas 27.08.2020  z parafii św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM w Stanisławowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 03 czerwca 2017 r. z rąk Abp. Henryka Hosera SAC.
  • Ks. prałat Jerzy Misterski – były proboszcz, założyciel parafii i budowniczy kościoła (obecnie rezydent)