Ogłoszenia 24.11.2019

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
24 listopada 2019

• Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania dziś po Mszy św. wieczornej.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie na szopkę Bożonarodzeniową. Podpisaną szopkę twórców należy przynieść do dnia 29 listopada.
  • Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy Adwent, okres przygotowania na przyjście Pana. Roraty odprawiane będą codziennie o godz. 6:30. Po roratach śniadanie dla dzieci. Prosimy o pomoc każdego rodzaju w ich przygotowywaniu.
  • Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w grudniu oraz osób mających zostać rodzicami chrzestnymi, w piątek 29 listopada o godzinie 19.00 w dolnym kościele.
  • Rekolekcje parafialne rozpoczną się w II niedzielę Adwentu 08 grudnia i będą trwały do środy włącznie.
  • Poświęcone dziś opłatki na stół wigilijny, pan organista będzie roznosił od godz. 9:00 do 20:00, wg następującego porządku:
    Poniedziałek – Bloki Kolejowe 11a, 11b, 11c;
    Wtorek – Focha, Buczka, Czwartaków, Legionów, Akacjowa, Kasztanowa, Brzozowa, Jesionowa;
    Środa – Waryńskiego, Małcużyńskiego, Leszczynowa, Klonowa, 11 Listopada;
    Czwartek – Wilsona, Okrzei, Sosnowa;
    Piątek – Armii Krajowej, Brzozy Brzeziny;
    Sobota – Paderewskiego
    Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są w części na ogrzewanie kościoła, a w części dla pana organisty za jego posługę w naszej parafii.
  • Alumni III kursu Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej zapraszają na spektakl pt. “Scrooge”, oparty na motywach Opowieści wigilijnej Dickensa. Z naszej parafii organizujemy wyjazd w niedzielę (15 grudnia). Spektakl rozpocznie się o godzinie 15:00, wyjazd sprzed kościoła o 13:40. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny. Koszt autokaru to 10 zł. Bielanki, ministranci, lektorzy jadą za darmo. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zachęcam.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  • Dziś po Mszy św. Koło Przyjaciół Radia Maryja z par. MB Częstochowskiej zbiera ofiary na Radio Maryja