OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 18.00, spotkanie dla asysty liturgicznej mężczyzn i szafarzy nadzwyczajnych komunii św.
  2. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św., we wtorek 19.01. Z klasy III a o godzinie 19.00, z klasy III b o godzinie 20.00.
  4. W środę 20.01 będziemy obchodzili 3 rocznicę ingresu, czyli liturgicznej inauguracji posługi naszego ordynariusza, ks. bp. Romualda Kamińskiego w Diecezji Warszawsko-Praskiej. Pamiętajmy o nim w tym dniu w naszej modlitwie.
  5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I-ej komunii św., we wtorek 26.01. Z III a o godzinie 18.45, z klasy III b o godzinie 19.30.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej: Witold Godlewski, Monika Adamczyk, Sylwester Karawaj. Wspólnie polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.