OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA
30 stycznia 2022

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku. Wszystkim rodzinom, które nas przyjęły dziękujemy za spotkanie i ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Bardziej szczegółowe sprawozdanie ks. proboszcz przedstawi w niedzielę 13 lutego.
 2. W najbliższy wtorek modlitwa wypominkowa o godz. 17.30, a o godz. 18.00 msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

 3. W środę 02.02 przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz.: 07.00, 09.00 i 18.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe.

 4. W tym tygodniu przypada:

 • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 i 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej. Msza św. w int. powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii o godz. 18.00.

 • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 17.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17.00. Wizyta u chorych od godz. 09.00.
  Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.

 • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.

 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Msza św. w intencji KŻR modlącego się za dzieci o godz. 18.00.
 2. W okresie ferii zimowych od 31.01 do 13.02 kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i środę.
 3. Wyjazd na zimowisko dla dzieci i młodzieży z naszej parafii w sobotę 05 lutego spod kościoła po mszy św. porannej.

 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.