OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
27 grudnia 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. W związku z wprowadzoną bezprawnie 31.12 godziną policyjną, żeby nie narażać Was na niepotrzebne nieprzyjemności, Msza św. dziękczynna na zakończenie roku w czwartek będzie o godz. 17.00. Po Mszy nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  2. W piątek 1 stycznia Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to uroczystość Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W styczniu osoby starsze i chore odwiedzimy z komunią św. w II –gi piątek miesiąca, 08.01.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca, 02.01 Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po Mszy św. różaniec.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.