NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
27 grudnia 2020

1. W związku z wprowadzoną bezprawnie 31.12 godziną policyjną, żeby nie narażać Was na niepotrzebne nieprzyjemności, Msza św. dziękczynna na zakończenie roku w czwartek będzie o godz. 17.00. Po Mszy nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  2. W piątek 1 stycznia Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to uroczystość Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W styczniu osoby starsze i chore odwiedzimy z komunią św. w II –gi piątek miesiąca, 08.01.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca, 02.01 Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po Mszy św. różaniec.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.