OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14 czerwca 2020

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30, a w oktawie Bożego Ciała są połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo wianków.

3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30 wręczenie upominków dzieciom, które zrobiły palmy na Niedzielę Palmową.

5. Również za tydzień po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla księży studentów.

6. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu lub sierpniu, oraz chrzestnych jeśli pochodzą z naszej parafii, w piątek 26.06 o godzinie 19.00 w dolnym kościele. Kolejna konferencja będzie dopiero w sierpniu.

7. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
• Norbert Kosacki, kawal. i Marcelina Trela, panna, oboje z par. tut.
• Łukasz Jastrzębski, kawal., św. Jerzego i Joanna Sulima, panna, oboje z par. tut.Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.