OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21 czerwca 2020

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

2. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

3. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i soboty, w tych samych godzinach co w ciągu roku.

4. Msza św. w intencji nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów w piątek o godz. 8.00.

5. Konferencja dla rodziców, którzy planują chrzest dziecka w lipcu lub sierpniu, oraz chrzestnych jeśli pochodzą z naszej parafii, w piątek 26.06 o godzinie 19.00 w dolnym kościele. Kolejna konferencja będzie dopiero w sierpniu.

6. Po Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc dla księży studentów.

7. W zakrystii są do odbioru indeksy dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

8. Dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej i młodzież zapraszamy do wzięcia udziału w rekolekcjach oazowych. W tym roku będą one prowadzone przy poszczególnych parafiach na terenie naszej diecezji. Szczegóły w zakrystii.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

10. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
• Łukasz Jastrzębski, kawaler i Joanna Sulima, panna, oboje z par. tut.
Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.