OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
3 lipca 2022

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
  1. Spotkanie podsumowujące dla wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów odbędzie się dzisiaj po Mszy wieczornej.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy wtorek i czwartek miesiąca:
  • W pierwszy wtorek o 17.30 modlitwa wypominkowa, a o 18.00 Msza św. w intencji wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach.
  • W pierwszy czwartek Msze o 7.00, 15.00 i 18.00. Po Mszy o 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy wieczornej. O 18.00 Msza w int. powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii oraz w int. Ojczyzny.
  1. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorki oraz w soboty od 8.00 do 10.00.
  2. W czasie wakacji spowiedź rano w dni powszednie będzie sprawowana piętnaście minut przed Mszą św.
  3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Share on facebook
Share on twitter