OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9 sierpnia 2020

• W ramach duchowego przygotowania do 100. rocznicy Bitwy 1920 roku i Cudu nad Wisłą, po mszy wieczornej odprawiana jest w naszym kościele Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w intencji Ojczyzny. W ramach Nowenny, po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, i adoracja osobista Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00. Na zakończenie Apel Jasnogórski.
  • Zwieńczeniem naszej duchowej pielgrzymki będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu z 14 na 15 sierpnia.
  • W sobotę, 15.08 przypada Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej, a zarazem Patronki naszej diecezji dzień MB Zwycięskiej. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. W tym dniu obchodzimy również 100 r. Cudu nad Wisłą.
  • W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
    Mateusz Mazurkiewicz, kawaler i Paulina Zduniak, panna, oboje z par. tut.
    Mariusz Ściubeł, kawaler z parafii M. B. Częstochowskiej w Wołominie i Małgorzata Gruza, panna z par. tut.
    Tomasz Remboch, kawaler i Michalina Olszewska, panna, oboje z par. tut.
    Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.