OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 sierpnia 2021

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
 1. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 15.00 i 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. o 15.00 do mszy św. wieczornej. Msza św. w int. powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii o godz. . Po mszy nowenna w int. powołań za wstawiennictwem bł. Ignacego Kłopotowskiego.
 • pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano podczas mszy św. i po południu od godz. 17.00.
  Po mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00.
 • pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w int. wynagradzającej Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata o godz. 7.00. Po mszy św. różaniec.
 1. W stan małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby:
 • Piotr Dąbrowski, kawaler i Angelika Wojda, panna oboje z par. tut.
 • Michał Skalski, kawaler i Karolina Stężała, panna Piotr Dąbrowski, kawaler i Angelika Wojda, panna oboje z par. tut.

Pamiętajmy w modlitwie o tych narzeczonych. Kto wiedziałby o przeszkodach, proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej.

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 2. Po mszy św. zbiórka ofiar dla poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.

Choćby człowiek unurzany był w błocie, nie musi być brudny, tak jak Kościół unurzany w błocie dziejów, nie przestaje być święty. Jeden święty (...) Kościół (...), w którym wzrasta razem pszenica i kąkol. Kościół złożony z grzeszników (...), nie przestaje być Kościołem świętym, bo ma on moc zamienić celników na apostołów, wszetecznice na święte Magdaleny.

Zastanówcie się dobrze, bracia, nad tymi sprawami i uważajcie, abyście nie zaniedbali siebie, bo do wielkich niebezpieczeństw prowadzą nas zaniedbania w rzeczach małych.