Parafialna transmisja Mszy św.

Share on facebook
Share on twitter
Share on print

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszej ojczyźnie i nowe ograniczenia dotyczące ilości uczestników mszy świętej, podjęliśmy starania, aby uruchomić transmisję Mszy św. z naszego kościoła.

Mamy już kanał parafialny na serwisie YouTube.

Jesteśmy na etapie kompletowania sprzętu potrzebnego do transmisji.

Mam nadzieję, że jutro będziemy mogli przetestować działanie tego kanału komunikacji, a najpóźniej od najbliższej niedzieli rozpocząć transmisję Mszy św. z naszego kościoła.
Pragniemy w ten sposób podtrzymywać i umacniać jedność naszej wspólnoty parafialnej w tych nowych i trudnych dla nas czasach.

Dlatego proszę o sprawdzanie informacji na ten temat na internetowej stronie parafialnej.

Polecam was wstawiennictwu MB Zwycięskiej.

ks. Arkadiusz Świątkiewicz
proboszcz

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał

Wielkie morze ludzi, miliardy żyjące na ziemi, są wydawane w ręce innych. Oni zrobią z nimi na co ich stać. Człowiek ujawnia swoją osobowość w sposobie traktowania bliźnich... Widzimy wtedy, jaka miłość z nas emanuje... Dla nas istotne jest to, co człowiek robi z człowiekiem.

Często wam o tym mówiłem. Jak wygnaliśmy cnoty, a na ich miejsce wpuściliśmy namiętności, tak teraz musimy się starać nie tylko wygnać namiętności, ale i wpuścić cnoty i przywrócić im ich właściwe miejsce. Bo cnoty z daru Bożego są nam przyrodzone. Bóg bowiem zasiał w człowieku cnoty już wtedy, gdy go stwarzał