Parafialna transmisja Mszy św.

Ze względu na sytuację epidemiczną w naszej ojczyźnie i nowe ograniczenia dotyczące ilości uczestników mszy świętej, podjęliśmy starania, aby uruchomić transmisję Mszy św. z naszego kościoła.

Mamy już kanał parafialny na serwisie YouTube.

Jesteśmy na etapie kompletowania sprzętu potrzebnego do transmisji.

Mam nadzieję, że jutro będziemy mogli przetestować działanie tego kanału komunikacji, a najpóźniej od najbliższej niedzieli rozpocząć transmisję Mszy św. z naszego kościoła.
Pragniemy w ten sposób podtrzymywać i umacniać jedność naszej wspólnoty parafialnej w tych nowych i trudnych dla nas czasach.

Dlatego proszę o sprawdzanie informacji na ten temat na internetowej stronie parafialnej.

Polecam was wstawiennictwu MB Zwycięskiej.

ks. Arkadiusz Świątkiewicz
proboszcz